Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki prezent na rocznicę ślubu?

Utworzony przez Milusia33, 27 sierpnia 2013 r. o 22:37
Jak znasz gust małżonki, to perfumy zawsze się sprawdzą i jakos mały drobiażdzek z Ram Czasu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ramy Czasu mnie zaintrygowały. Ja bym chciała taki prezent zostać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Empik Foto możecie niewielkim kosztem zamówić takie fotoksiążki. Na pewno słyszeliście i gdzieś widzieliście. To wymaga sporo pracy, bo jednak trzeba wybrać fotki, odpowiednio je ustawić, ale dzięki prezent jest wybitny i wzruszający. Obstawiam, że na pewno obdarowanym bardzo się spodoba. Powodzenia ;-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Empik Foto można zamówić takie fotokiążki. Wiecie, o co czym mowa? Coś w rodzaju takiego albumu, tylko w formie książki. Trzeba tylko dopasować odpowiednie fotki i wszystko powinno wyglądać naprawdę super.  Prezent za kilka dyszek, a zrobicie nim większe wrażenie niż prezentem za kilka stówek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezent z firmy Ramy Czasu jest bardzo wymowny. Przejżyj stronę i coś wybierz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że z takiego zestawu kosmetyków każda kobieta by się ucieszyla ***s://***doz.pl/apteka/p130875-zestaw_promocyjny_bandi_medical_anti_aging_ampulka_30_ml__krem_pod_oczy_30_ml__kuracja_50_ml__kompres_50_ml używam kosmetyków tej marki od dawna, są świetne, a tutaj jest bardzo fajny zestaw, w sumie jak na tę markę to całkiem niedrogo na doz jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrób im dobrą kolacje, a do tego prezent z Ram czasu i będzie ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Empik Foto ma takie fotoksiążki. I zakładam, że coś takiego na pewno się wam fajnie sprawdzi. Tzn. sami musicie ocenić, jaki klimat wam pasuje, czy ta druga osoba będzie zadowolona, ale takie prezenty robią raczej naprawdę pozytywne wrażenie. Wszystko bardzo łatwo się składa - tam masz online specjalny edytor i w ten sposób całość ogarniasz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że fajnym pomysłem może być też jakiś romantyczny wyjazd na weekend, sun&snow ma sporą ofertę apartamentów i w górach i nad morzem, teraz po sezonie można pojechać i spędzić miło czas na pewno żona bedzie zadowolona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotoksiążki z Empik Foto. Kasa bardzo mała, a jednak sam pomysł na prezent moim zdaniem znakomity. Kwestia taka, jakie dokładnie rozwiązania was interesują.  Generalnie wybór jest bardzo duży, ale fotoksiążki to właśnie taka kategoria prezentów, które robią ogromne wrażenie. Działajcie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ramy Czasu. Fajny zaskakujący prezent!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te złote kolczyki będą świetnym prezentem, apart.pl/bizuteria/kolczyki-z-zoltego-i-bialego-zlota-z-brylantami/33552
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odlew splecionych dłoni jest piękny! jako kobieta chciałabym, taki dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja właśnie teraz też rozglądałam się za jakąś opcją aktywnego urlopu bo prawdę mówiąc siedzenie na plaży cały czas w ogóle nie jest w naszym stylu, ale z Itaki znaleźliśmy bardzo fajny wypoczynek w Grecji na najbliższe lato ***s://***itaka.pl/wyniki-wyszukiwania/wczasy/grecja/maj/  specjalnie właśnie chcemy lecieć w maju, żeby temperatura nie była aż tak uciążliwa i ja już mam całe mnóstwo pomysłów, jakie wycieczki odbędziemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praktycznym  i gustownym prezentem są zegarki. Zobacz tutaj apart.pl/zegarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z odlewów z firmy Ramy Czasu można super dzieło sztuki zrobić! Taki prezent mnie by się bardzo podobał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Empik Foto, zdecydowanie coś w klimatach fotoksiążki. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić inne prezenty w takiej roli. To się fajnie sprawdza, robi różnicę, jest atrakcyjne i sprawdzone. Trzeba zebrać wiele fotek, ale docelowo powinniście uzyskać coś wypasionego. I czymś takim można zrobić mega pozytywne wrażenie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat już wiekowy, ale jeśli ktoś ma pronlbkem z doborem prezentu, to proponuje zajrzeć na Ramy Czasu. Tam są pamiątkowe odlewy gipsowe świetne na prezent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat już wiekowy, ale jeśli ktoś ma pronlbkem z doborem prezentu, to proponuje zajrzeć na Ramy Czasu. Tam są pamiątkowe odlewy gipsowe świetne na prezent. Dla mnie to fajna opcja!
 Jak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nas czeka też rocznia rodziców i to okrągła - 20 i również zastanawiamy się co tu zrobić. Na pewno zorganizujemy im kolacje w ich ulubionej restauracji, a co do prezentu to myślimy nad zakupem części wyposarzenia łazienki ponieważ rodzice akurat są w trakcie jej remonu. Wiemy doskonale co chcą i część juz nawet znalazłam na superwnetrze.pl, a konkretnie akcesoria, wieszaki itd i to wszystko marki zack tak jak mama chce. Co jak sądzicie dobry pomysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...